Föremål som liknar snusdosor Silver
9065 SNUFFBOXES
Sold: SEK 1500
Sold den 19 februari 2024
2151 SNUFFBOXES
2 pcs, silver. Length: 9, weight: 180g ca,
Sold: SEK 800
Sold den 24 maj 2022
7048 SNUFFBOXES
4 pcs, including silver,
Sold: SEK 300
Sold den 3 juli 2017
3180 SNUFFBOXES
2 pcs, silver, 19th century, 210g ca, length: 8-9,
Sold: SEK 800
Sold den 16 december 2013
3056 SNUFFBOXES
4 pcs, silver, 19th/20th century, 220g,
Sold: SEK 1100
Sold den 16 december 2013
2805 SNUFFBOXES
2 pcs, Silver & Horn, Bla Bonaparte Toulon,
Sold: SEK 1000
Sold den 8 november 2010
7160 SNUFFBOXES
2 pcs, silver, 19th century,
Sold: SEK 550
Sold den 26 oktober 2009
2503 SNUFFBOXES
2 st, varav 1 st silver 1850(skador)
Sold: SEK 300
Sold den 14 april 2009
5693 Snusdosor
2 st, Silver, 1800-tal
Sold: SEK 700
Sold den 16 mars 2009